👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تحقیق آسیب ها و ارزیابی عملکرد آموزش عالی ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تحقیق آسیب ها و ارزیابی عملکرد آموزش عالی ایران

دانلود تحقیق آسیب ها و ارزیابی عملکرد آموزش عالی ایران در قالب فایل پاورپوینت در حجم 32 صفحه و

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

1/144 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود تحقیق آسیب ها و ارزیابی عملکرد آموزش عالی ایران در قالب فایل پاورپوینت در حجم 32 صفحه و ...

 

آسیب ها  و ارزیابی عملکرد آموزش عالی ایران

مقدمه

آموزش عالی در فرهنگ و تمدن پویای ایرانی و اسلامی از قدمت و غنای شایسته­ای برخوردار است و می­تواند یکی از ارکان اصلی خیزش به سمت جهانی شدن به شمار شود. اهمیت این نظام در آن است که تربیت­کننده­ی افرادی است که باید در توسعه­ی کشورها نقش اصلی را ایفا کرده و گردانندگان چرخه­ی پیشرفت آن­ها باشند. لذا ضروری به نظر می­رسد که اهداف آموزشی و پژوهشی آموزش عالی منطبق با نیازهای کشورها باشد و از آنجا که تقویت نظام آموزش عالی هر کشور یکی از مهم­ترین وظایف دولت­ها است، از این رو آن­ها بالاترین انرژی خود را صرف توسعه­ی علم و تحقیق می­کنند تا به جایگاه برتر علمی دست یابند.

برخورداری از یک نظام جامع و یکپارچه برای ارزیابی عملکرد دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی و تعیین عوامل و شاخص­هایی که باید مبنای سنجش عملکرد آن­ها قرار گیرد، یکی از مؤثرترین راه­های تقویت کننده­ی نظام آموزشی کشورها که می­توان با توجه به عوامل و شاخص­های مذکور آن­ها را رتبه ­بندی کرد. رتبه بندی دانشگاه­ها پدیده ای است که بیش از 25 سال پیشینه دارد و برای اولین­بار در سال 1983 با چاپ گزارشی به نام بهترین کالج­های آمریکا آغاز شد.

آموزش عالی

تاریخچه آموزش عالی در ایران

اهداف و نقش آموزش عالی در کشور

چالش­های موجود و پیش روی آموزش عالی ایران

کارکردهای مدل­های مدیریت کیفیت

ارزیابی عملکرد

اقدامات صورت گرفته برای ارتقای کیفیت

ارزیابی درونی

رتبه­بندی دانشگاه­ها

روش تایمز

روش شانگهای

روش وبومتریک

نتیجه گیری

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوينت بررسي پذيرش و خروج از بورس اوراق بهادار جزوه تاریخ تحلیلی صدر اسلام کتاب ترجمه زبان تخصصی مهندسی پزشکی مکانیزم عملکرد هزینه یابی بر مبنای فعالیت و گامهای طراحی مدل و بکارگیری آن در یک سازمان نمونه مقاله رابطه حجاب با فرهنگ برهنگی